Bandeau a bardot plavky – módní hit léta 2017

Pokud sledujete módní trendy, jistě vám neunikly plavky s plavkovou podprsenku typu bandeau a bardot. Možná trochu tápete, jestli se nejedná jen o módní výstřelek, který zanedlouho vezme za své a zmizí v propadlišti módních nesmyslů. Jestliže ano, je na čase se s plavkami seznámit.

V naší nabídce naleznete nevyztužené (soft) plavkové podprsenky typu bandeau. Tyto podprsenky mají jedno společné: rovný širší pruh látky umístěný v přední části podprsenky. Podprsenka tedy působí, jako byste si kolem hrudníku uvázala kus látky. Tento střih upoutává pozornost a vyvolává velice svůdný dojem.

Všechny naše bandeau podprsenky jsou maximálně pohodlné a přizpůsobené i objemnějšímu poprsí. Skrývají kostice a navíc je jejich součástí odepínatelné ramínko, které se vede za šíji. Zapínají se na sponu na zádech.

lorin-L5033-dvoudilne-plavky-ruzove-bp-1 lorin-L5035-cernobile-dvoudilne-plavky-bp-1 lorin-L5039-dvoudilne-plavky-bile-cerne-1

Bardot podprsenka je typická zejména tím, že ji lze nosit i bez ramínek. Ramínka se však mohou připnout po stranách a vést za šíji. Lépe tak fixují podprsenku na místě.  Tato podprsenka bývá vyztužená, s push-up efektem. Košíčky bývají vymodelované, s vyjímatelnými vycpávkami. Bardotku poznáte nejsnáze podle vymodelovaného oblouku u jednotlivého košíčku, který se směrem k bokům a ke středu postupně snižuje. Podprsenka bývá na zapínání na sponu.  Bardot střih můžete nalézt nejen u dvoudílných plavek, ale také u tankin, nebo u jednodílných plavek. Radost udělá všem ženám, které potřebují pozvednout poprsí a vymodelovat jej. Upoutává pozornost a působí velice žensky.

lorin-L2124-dvoudilne-plavky-bile-bp-1 lorin-L2109-dvoudilne-plavky-cerne-bp-1 lorin-L2097-dvoudilne-plavky-ruzove-bp-1

lorin-L4084-jednodilne-plavky-bile-bp-1 lorin-L4075-jednodilne-plavky-cerne-kvety-bp-1 lorin-L5028-koralove-tankiny-pruhovane-bp-1

Velkou výhodou těchto podprsenek je to, že Vám nebudou padat ramínka a můžete se pohodlně opálit.