Bikiny 2018

Psal se rok 1957 a bylo nemyslitelné vydat se koupat ve dvoudílných plavkách. Francouzská herečka Brigitte Bardott však měla dostatek odvahy i zdravé drzosti ukázat se celému světu ve svém novém filmu jen v bikinách. To odstartovalo  vlnu kontroverzních diskuzí se zarytými odpůrci na jedné straně, ale i obdivovateli a zastánci na straně druhé.  Nebývalý obdiv převládl, a tak poptávka o bikiny čím dál více rostla a od 60. let se plavky tohoto střihu staly běžnou součásti plážové výbavy.

Na počátku 21. století vzniká nový boom vývoje dvoudílných plavek. Bikiny dokonce dominují plážové módě. K soudobým trendům patří retro styl 60. a 70. let s použitím flitrů a metalických prvků. Objevují se nové způsoby vytváření potisků, ale i nové barevné variace a umělé materiály z polyamidových a polyesterových vláken. Každoročně vznikají nové modely plavek poplatné danému roku.

Bikiny 2018 hýří barvami a vzory. Tvůrci si s bikinami doslova hrají. Akcentují je zajímavé detaily a prvky jako řemínky, šňůrky, volánky, výřezy, apod. V nabídce nesmí chybět originalita a oblíbené květinové a geometrické vzory, jednobarevné varianty a velký výběr střihů. Štíhlé ženy si oblíbily push-up plavkové podprsenky a střihy typu bardotka, u kterých je možné nosit podprsenku i bez ramínek. K typickým znakům moderních plavek patří i mix vzorů a barevného provedení podprsenky a kalhotek, které i přesto budí dojem sladěnosti.

V e-shopu Prádlo ELEGANT.cz naleznete stovky variant plavek. Jedná se o kvalitní plavky v různých střizích a kvalitní evropské výroby.  Bikiny jsou určeny i pro ženy s nadměrnou velikostí. Ale i plavky pro děti naleznete ve střihu bikiny. Letos si plavky nakupte u nás a ušetříte tak čas strávený pobíháním mezi obchody a díky našim výhodným cenám i nějakou tu korunu navíc na Vaši dovolenou.

gab-ashley-ruzove-plavky-ruzove-orientalni gab-tiffany-dvoudilne-plavky-ruzove primo-plavky-modre-taylorlorin-L1035-damske-dvoudilne-plavky-cerne-volanek-1lorin-L1051-damske-dvoudilne-plavky-bikiny-cerne-1lorin-L1051-damske-dvoudilne-plavky-bikiny-cerne-2