Dokonalá ve stahovacím prádle

Která žena by si nepřála vypadat skvěle a přitom nevynaložit žádné úsilí, aby zhubla. Se stahovacím prádlem je to možné. Vytvaruje a zpevní postavu jako mávnutím kouzelného proutku.

Záviděníhodné postavy je možné dosáhnout za pomocí stahovacích kalhotek, stahovacího body, nebo stahovací košilky. Záleží jen na Vaši preferenci a uvážení.

V naší nabídce naleznete množství kalhotek. Jedná se o velice oblíbené stahovací prádlo. Na horním vnitřním okraji mají zpravidla umístěný jemný silikonový pásek pro lepší držení na místě. Vybírat můžete z různých střihů, značek i podle síly stáhnutí. Pro největší stahovací efekt doporučujeme značku Wolbar.

 

K dispozici jsou stahovací kalhotky s bezešvými lemy, jejichž švy nejsou na přiléhavém oblečení viditelné. Jedná se o prádlo značky Emili.

 

Nejzdobenější kolekci přinesla značka Eldar. V kalhotkách s elegantní krajkou budete za princeznu za každých okolností. Pocit volnosti Vám dodá stahovací košilka, nebo stahovací body, které se mohou nosit opakovaně a jelikož jsou umístěné na ramínkách, odpadá obava ze sjíždějícího a rolujícího se horního lemu (jako je tomu v některých případech u kalhotek).