Samostatné horní a dolní díly plavek

Ano, na Prádlo Elegant si letos můžete zakoupit rozdílnou velikost horního a dolního dílu dvoudílných plavek. Pořídit si padnoucí plavky nikdy nebylo jednodušší. Kombinovat můžete i více než jednu rozdílnou velikost.  Aby Vám plavky dobře seděly, doporučujeme zjistit si své aktuální míry a ty porovnat s tabulkou velikostí uvedenou u každého modelu plavek.

Ve spolupráci s odborníky jsme vytvořili filtr na výběr horního dílu plavek a dolního dílu plavek.  Ten je umístěný v kategorii Dvoudílné dámské plavky. Zvolit si můžete rozdílnou velikost u stejného modelu, nikoli kombinovat díly různých modelů, či pořídit si jen vrchní, nebo spodní díl. Nedělíme tankiny, ani dvoudílné monokiny.

Spodní díl plavek je však možné zakoupit v sekci Plavkové kalhotky. Zde nabízíme několik typů plavkových kalhotek, které lze snadno kombinovat s mnohými barevnými horními díly. Vytvořit si nový model plavek tak  můžete sama dle vlastní fantazie. Dolní díl plavek se bude hodit jako náhradní. Můžete jej vyměnit ihned po plavání a opalovat se již v suchu.

Dělené plavky v různé velikosti si můžete zakoupit jako samostatné zboží v kategorii Výprodej plavek. Výběr je stále ještě pestrý.  Koupit si spodní díl plavek a horní díl plavek zvlášť se vyplatí.

sensis-ester-ruzovo-cerne azulena-damske-plavky-love-tmave-modre azuleta-damske-plavky-mohito-tyrkysoveself-diamond-modre-2gabbiano-damske-plavky-Esme-lososove-orientgabbiano-damske-plavky-Esme-ruzove-tmave-modre-pruhygabbiano-dvoudilne-plavky-push-up-pamela-koralove-tmave-modreprimo-damske-plavky-34-cerne-se-vzoremprimo-damske-plavky-43-bikiny-cervene