Pyžama pod stromeček pro děti a teenagery

Sháníte dětem, nebo teenagerům praktický dárek pod stromeček? Přijďte se podívat do našeho e-shopu. Specializujeme se na prodej nočních košilek, pyžam a županů  výhradně od evropských výrobců.  A to nejen pro dospělé. Krásnou nabídku naleznete také v oddělení pro děti a mládež.

Dětem jsou určeny pyžama a noční košile značky Taro a Vienetta Secret. K dispozici jsou velikosti 80-164. Jsou tedy určeny dětem od ½ roku, až po 14 let. Samozřejmě jsou velikosti pouze orientační a je potřeba se řídit zejména konkrétní výškou dítěte. Je žádoucí kupovat větší velikost, pokud je rozměr hraniční.

Na výběr jsou jak krátká pyžama se šortkami a krátkým rukávem, tak i dlouhá s dlouhými nohavicemi a dlouhým rukávem.  Pod stromeček se budou skvěle hodit pyžama s vánočními, nebo zimními motivy. Na výběr je sladký vánoční sob, norský motiv, lední medvídci, tučňáci, vánoční skřítek a další.

 

Holčičkám se tradičně nejvíce líbí vzory jako kočička, zvířátka a srdíčka. Dívčí pyžama a noční košile jsou vyrobeny z kvalitního bavlněného materiálu a doplněné obrázkem, nebo vzorem. Na výběr jsou barvy jako růžová, tyrkysová, modrá, šedá  a červená.

 

Kluci budou nadšení z oblíbeného motivu jako auto, bagr a letadlo. Větším se zalíbí chlapecká pyžama s nápisy.

 

K pyžámku se může hodit také kvalitní dětský župan. Ten dítě využije pokaždé po koupeli, nebo když potřebuje doma zahřát. Pokud rádi cestujete, stane se nepostradatelným kouskem oblečení při relaxačním pobytu.

 

Další inspiraci k výběru dárků naleznete v naší poradně jako Tipy na dárky.