Župany na zip a na zavazování

Naši nejširší nabídku zahrnuje nabídka dámských županů na zavazování. Pásek se zpravidla vkládá do postranních poutek, ale může být k županu také přišit (zajímavý pásek má viskózový župan Alegranza a bavlněný župan Baiser). Dle určitých vlastností můžeme naše zavinovací župany na zavazování, které čítají více než tisíc variant, rozdělit do několika kategorií.

Dámské župany

Barevné hřejivé župany

Heboučký huňatý jednobarevný župan je skvělou volbou pro chladnější večery, či rána.  Největší výběr naleznete u značky DKaren, která vyrábí župany ve dvou různých délkách (90 a 120 cm) a ve variantě s kapucí, nebo s límcem. Naleznete je pod pojmenováním Diana, nebo Eliza.  Na výběr je několik desítek barevných provedení s kapsami a páskem. Mezi nejoblíbenější barvy patří růžová a červená.  Pokud ale toužíte po vzoru, můžete zvolit značku LL – konkrétně modely Darcy, nebo Kola. Ty jsou vybaveny srdíčky, nebo puntíky. Tyto župany jsou vyrobeny z umělých vláken, s dlouhým chlupem,  které velice dobře zahřejí a velice dobře se udržují.

 

 

Hřejivé župany s výšivkami

Kdo miluje luxus, nedá dopustit na výšivky. Opravdu krásné připravila značka LL.  Výšivky jsou v podobě zvířátek, rostlin, emblémů a nápisů. Mezi nejoblíbenější patří také froté župany Hannah od značky Dorota s výšivkou pampelišky.

 

Župany z viskózy a saténu

Preferujete raději elegantní módu? Zvolte viskózový nebo saténový župan, ve kterém se budete cítit jako opravdová dáma.

 

 

Velurové a froté  župany

Velurový, nebo froté župan je klasika, která nikdy nezklame. V našem e-shopu naleznete jednobarevné varianty, i župany s výšivkou.

 

Bavlněné a bambusové župany

Bavlněné župany patří k nejlevnějším. Hodí se k celoročnímu nošení a v naší nabídce naleznete župany se vzory i jednobarevné. Bambus je přírodní materiál, a proto je vhodnou alternativou pro ty, kdo preferují tyto materiály. V nabídce máme bambusové župany Alba a Telimena.

 

Župany na zip

K dispozici jsou velurové a froté župany na zip.

 

Kombinované župany

Ke kombinovaným županům patří model Rose a Marta. Další variantou může být župan na druky na zavazování – Amazonia.

 

 

Pro pány jsme přichystali pánské župany na zavazování v jednobarevných variantách, nebo s výšivkami. Přesvědčte se sami o jejich kvalitě.